MAJĄTEK GIŻE MARCZAK - film

 

 

 

Kolejnego spotkania z Blues'em w Giżach

Zapraszamy do kolejnego spotkania z Blues'em - psem, którego poznaliśmy od strony miski. Teraz widowiskowo skacze do wody. Bartek, właściciel czworonoga, pokazał nam, jak świetnie pies czuł się w roli ratownika wodnego. Zobaczcie nagranie, które dostaliśmy na Kontakt 24.

Blues dał już się poznać wszystkim czytelnikom Kontaktu 24.

Najpierw pokazaliśmy, jak pije wodę ze swojej miski i to naprawdę z bardzo bliska. Potem mogliśmy oglądać Bluesa, który bawi się w wodzie i czuje się w niej naprawdę dobrze.
Blues ratownik

Tym razem pies wybrał się ze swoim właścicielem na Mazury, a konkretnie do miejscowości Giże pod Oleckiem.

Na nagraniu, które przesłał nam Bartek, widzimy skoki do wody z perspektywy... psa. Blues rozpędza się energicznie do wody, aby potem zanurkować w jeziorze.
Z kamerą w jeziorze, czyli pierwsze zetknięcie Bluesa z "wielką" wodą
Z kamerą w jeziorze, czyli pierwsze zetknięcie Bluesa z "wielką" wodą

- Urządziliśmy konkurs skoków do wody, a Blues asystował nam jako ratownik - opowiada Bartek. Asystowanie polegało również na tym, że czworonóg skakał do wody i - jak widać na filmie - sprawiało mu to wiele radości. - Psy boarder collie mają instynktowną potrzebę dbania o stado dlatego bardzo często, gdy ktoś wskakiwał do wody Blues skakał za nim. Potem odprowadzał człowieka do brzegu - kończy Bartek.

http://kontakt24.tvn24.pl/sg/skok-do-wody-z-perspektywy-psa-zobacz-nagranie-reportera-24,175035.html

 

 www.ekoturystyka.com.pl Ostatnia zmiana: 02 sierpnia 2015 w@m