Gospodarze MAJĄTKU GIŻE MARCZAK zapraszają gości na ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2018

Święta Wielkanocne w tradycji polskiej należą do najbardziej uroczystych świąt.

Tym samym są przygotowane z wielka uwagą. W MAJĄTKU GIŻE MARCZAK w przygotowaniu świąt bierze udział cała rodzina. W Wielka Sobotę dzieci malują jajka i z rodzicami zadbają o zawiezienie święconki do kościoła.
Panie natomiast zajmują się przygotowaniem świątecznych potraw i wypiekają świąteczne ciasta. Króluje babka piaskowa z lukrem i mazurki.

W Wielką Sobotę zapraszamy rodziny również do strojenia mazurków wg własnego pomysłu i gustu. Powstaje przy tym nawet cicha rywalizacja. wyniki są imponujące, co pokazują załączone zdjęcia.

Pierwszy dzień wielkanocny to uczta dla ducha i ciała. Cała rodzina i goście zasiadają do wspólnego stołu dzielić się święconką i rozkoszować się wspaniałym smakiem potraw.

W tym dniu nie zabraknie wspólnych spacerów po parku, rozmów w gronie rodzinnym i wzajemnym cieszeniu się sobą.

Wesołych Świąt!

Zapraszają - Anna i Lech Marczakowie wraz z dziećmi

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

MAJĄTEK GIŻE MARCZAK
Laureat ogólnopolskich konkursów ZIELONE LATO i ZŁOTA WIECHA 2001
Giże 41 19-411 Swiętajno k\Olecka
tel. 087 523 04 05, 087 523 0266
GSM 0509 782 015

Powrót do strony głównej

 www.ekoturystyka.com.pl Ostatnia zmiana: 19 stycznia 2018 w@m